Poznajcie naszych Absolwentów pierwszego w Polsce
Bootcampu Projektowania Wnętrz!

Kaja Kocot

Cześć, jestem Kaja – inżynier z pasją do wnętrz.

Prywatnie mama i żona wspaniałych chłopaków, z wykształcenia konstruktor. Wiedza zdobyta na studiach pozwala mi zapewnić, że projekt wychodzący spod mojej ręki jest nie tylko ładny, ale w pełni prawidłowy i funkcjonalny.

Mimo smykałki do matematyki od zawsze uwielbiałam fotografować oraz grać na pianinie. Korzenie matematyczno-artystyczne tworzą mieszankę wybuchową, która zaskoczy Was jeszcze niejednym fantastycznym projektem.

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, bo wiem, że wszyscy mamy swoje preferencje co do miejsca, w którym chcemy mieszkać. Wspólnie z Wami szukam odpowiednich rozwiązań oraz stylistyki, która w pełni będzie odpowiadać Waszej osobowości i oczekiwaniom.

Magdalena Szymko

Nazywam się Magdalena Szymko i jestem projektantem wnętrz.

Nowe wzory, trendy, kolory to coś, co zawsze powoduje u mnie motylki w brzuchu i ekscytację. Na shopping zamiast do galerii handlowych, chodzę do sklepów budowlanych lub meblowych, bo to mnie odpręża i pozytywnie nastraja.

Wiedza, którą dysponuję, z powodzeniem pozwala mi projektować funkcjonalne i wyjątkowe wnętrza dla każdego. Jednak codziennie uczę się czegoś nowego, poznaję nowe rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne, dzięki czemu moje projekty stają się coraz lepsze.

Nie lubię schematów i monotonii, dlatego tworzę projekty, które nie zawsze wpisują się w trendy internetowe. Wierzę, że każda, nawet najmniejsza zmiana jest dobra, by wyjść ze schematu i wyróżnić się.

Pokażę Ci, że zmiana wyglądu wnętrza, w którym spędzasz 1/3 swojego życia, może mieć ogromnie pozytywny wpływ na całą resztę Twojego życia.


Anna Torończak

Wierzę w to, że wnętrze domu ma duży wpływ na jego mieszkańców.

To tam wracamy zmęczeni po pracy, z podróży, tam spędzamy czas z bliskimi, tam odpoczywamy, śmiejemy się i płaczemy. Każdy powinien się czuć bezpiecznie i komfortowo w swoim mieszkaniu, aby wszystkie odczucia z nim kojarzone były maksymalnie pozytywne, dlatego tak ważne jest przemyślenie każdego detalu i ujęcie tego w całość – czyli projekt.

Jestem świadoma, jak odpowiedzialne jest to zadanie i świadomość, że może mieć pozytywne przełożenie na czyjeś życie, jego komfort i radość – niesamowicie mnie motywuje do tworzenia dla Was projektów!


Emilia Wróbel

Emilia Wróbel Design to pracownia projektowa. Założona, by tworzyć wyjątkowe projekty dla różnorodnych budżetów.

Zgodnie z założeniem, że komfort mieszkania wpływa na komfort naszego życia. Pamiętaj, że to Ty ustalasz budżet, a ja znajdę najlepsze dla Ciebie rozwiązania, możliwe w jego zakresie.

Ty wybierzesz to, co najbardziej do Ciebie pasuje i razem stworzymy idealne dla Ciebie wnętrze.


Dołącz do pierwszego w Polsce Bootcampu Projektowania Wnętrz!

Najlepszym i najszybszym sposobem na opanowanie nowych
umiejętności jest ich praktyczne wykorzystanie.

Tak powstał najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz w Polsce!

Rekrutacja na Bootcamp
skończy się za: