Zobacz opinie naszych Absolwentek Bootcampu!

Agnieszka Gasińska
Projektant wnętrz
Bardzo się cieszę, że ukończyłam kurs BOOTCAMP. To było fantastyczne doświadczenie i szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Cotygodniowe wyzwania projektowe symulują  prawdziwą pracę projektanta, która jest później recenzowana przez Filipa i Różę, którzy dzielą się całą swoją ogromną wiedzą i podpowiadają co można zmienić/udoskonalić, ale i zawsze pochwalą i dają motywację do dalszej pracy. To wspaniali instruktorzy, którym na prawdę zależy byś osiągnął sukces jako projektant wnętrz. 

Kurs jest bardzo profesjonalny. Zaskoczyło mnie, że jest o tak bogatej tematyce – są m.in.  zagadnienia z psychologii, marketingu, budowania marki osobistej. Można tu znaleźć nawet porady jak sobie radzić z hejterami i toksycznymi ludźmi. Sama nigdy nie zdobyłabym tak ogromnej wiedzy w tak krótkim czasie. Sama nie zbudowałabym swojej strony internetowej, a z pomocą Filipa stało się to faktem – mam piękną własną stronę internetową.  

Kurs całkowicie i kompleksowo przygotowuje do samodzielnej pracy projektanta wnętrz. Serdecznie polecam!!! 
Sylwia Grajewska
Pracowania Detale
Mówiąc krótko: STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!

Długo szukałam odpowiedniego kursu – kursu, który pozwoli mi nie tylko zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności w kwestii projektowania wnętrz, ale który pomoże mi także przekuć tę wiedzę w coś więcej. 

Bootcamp Projektowania Wnętrz w Akademii T1M to NAJLEPSZY z dostępnych kursów projektowania wnętrz w Polsce. Tu się czuje, że Róża i Filip tworząc program bootcampu dosłownie “weszli w buty” laika, który szuka kompleksowego mentoringu.

Doskonale skomponowany program zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym. Bootcamp Projektowania wnętrz w T1M to nie tylko nauka zasad projektowania wnętrz oraz obsługi programów. Filip i Róża, dosłownie niczym dziecko za rękę, prowadzą Cię w świat interior design pokazując wszystkie jego aspekty i budując z Tobą Twoją cząstkę tego świata. 

Co również warto podkreślić Róża i Filip to przesympatyczni ludzie, którzy obdarzą Cię ogromną dawką serdeczności i humoru. Nie musisz się martwić, że Twoja niewiedza zostanie wyśmiana czy skrytykowana, wręcz przeciwnie, zachęcam do zadawania pytań, bo Róża i Filip to istna skarbnica wiedzy, która stoi przed Tobą otworem. 🙂

Nie znasz obsługi programów? Nie znasz zasad technicznych i nie masz pojęcia o ergonomii? Nie ogarniasz prowadzenia strony internetowej czy social mediów? Szukasz przyjaznej atmosfery współpracy?

Róża i Filip Cię wszystkiego nauczą!
Przy Ich pomocy zdobędziesz wszelkie niezbędne umiejętności i dodatkowo zbudujesz swoją markę.

Czego potrzeba więcej? Później leci już z górki!
Zwłaszcza, że kontakt z T1M nie kończy się na zdobyciu dyplomu i tytułu zawodowego projektanta wnętrz. Kontakt z duetem T1M  pozostaje i w razie potrzeby zawsze chętnie podpowiadają jak poradzić sobie z wybranym przypadkiem.

Gdybym miała cofnąć się w czasie i podjąć decyzję o udziale w bootcampie ponownie zmieniłabym jedno: nie zastanawiałabym się ani chwili i nie ” biła z myślami” 🙂 To inwestycja w siebie którą warto podjąć i zdecydowanie właśnie tu i właśnie z Nimi 🙂

Więc jeżeli jesteś mną z przeszłości, borykającą się z wyborem kursu i bijącą z myślami czy tak, czy nie, czy tu, czy tam… to pozwól, że Ci pomogę: bierz i się nie zastanawiaj! 🙂 I czerp 🙂 i Ucz się 🙂 i ciesz się z efektów Twojej dobrej decyzji 🙂
Kinga Saternus
Projektant wnętrz
Cóż, długo szukałam idealnego kursu, który zaspokoi moją niepohamowaną chęć przekształcania przestrzeni w coś pięknego. Kursu, który przyniesie mi nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności.. Szukałam go tak długo, że prawie zaczęłam myśleć, że takiego kursu nie ma…

Pierwsze, co przyciągnęło moją uwagę, to energia Róży i Filipa. A potem zobaczyłam przepełniony harmonogram kursu: wykłady, praktyczne zadania – moje serce zabiło szybciej…  Nie wiem czy to entuzjazm Róży i Filipa czy plan kursu, który mnie przekonał. Może to była magiczna kombinacja obu. Miałam takie wewnętrzne przeczucie, jakbym słyszała jakieś głosy mówiące: “Tak, to jest ten kurs, kobieto! Weź udział i zobacz, jak twoje życie zaczyna się zmieniać na lepsze!”.  W każdym razie, postanowiłam dać mu szansę.

Filip odgrywa niezwykle ważną rolę jako przewodnik, prowadząc przez gąszcz wiedzy i dając wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania w cotygodniowych spotkaniach 1 do 1, które pomagają nieustannie doskonalić się. Jego zrozumienie i empatia wobec procesów uczenia się są bezcenne. I ta gotowość do pomocy, to jest coś, co naprawdę doceniam. Filip jest prawdziwym mistrzem, a jego pasja do nauczania jest wręcz zaraźliwa!

A Róża? Oh, Róża jest tą niezawodną opoką wsparcia i inspiracji. To nie tylko profesjonalistka, ale również pozytywna kula energii, która rozpala w umysłach kreatywne iskierki. Nawet gdy twórcze wizje są jeszcze niedoskonałe, Róża potrafiła je odczytać i poprowadzić we właściwym kierunku. Jej rady i wskazówki są bezcenne, a jej spostrzegawczość i umiejętność uwzględniania zarówno aspektów wizualnych, jak i praktycznych sprawiają, że czujemy się pewni i gotowi na podbój świata projektowania wnętrz!

Teraz mogę pochwalić się, że jestem częścią tego niezwykłego Bootcampu, który daje mi solidne fundamenty do osiągnięcia mojego marzenia.  To nie jest zwykłe szkolenie. To prawdziwe wyzwanie! Ale efekty są tego warte. Teraz czuję się pewna siebie i wyposażona w narzędzia, aby tworzyć wnętrza, które zapierają dech w piersiach. Nie tylko zdobyłam ogromną wiedzę, ale także zyskałam cenne umiejętności z marketingu i stworzenia profesjonalnej strony internetowej. Nie muszę się już martwić, czy jestem na właściwej drodze. Bootcamp dał mi pewność, że jestem na ścieżce do sukcesu. Wiem już, jak projektować, mam wspaniały warsztat i pełne zaufanie do swoich umiejętności. To jest po prostu niesamowite! A co najważniejsze, nie żałuję ani jednej złotówki, którą zainwestowałam w ten kurs.

To jest naprawdę najlepsza inwestycja w moją przyszłość i rozwój. Teraz z dumą patrzę na swoje dzieła i wiem, że mogę konkurować z najlepszymi. Dlatego gorąco polecam ten kurs wszystkim, którzy pragną spełnić marzenie i zrewolucjonizować świat projektowania wnętrz!
Klaudia Skóra
Projektant wnętrz

Długo nosiłam się z zamiarem rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowej jako projektant wnętrz. Przeglądałam oferty różnych szkół, ale żadna nie mnie nie przekonywała. Jednak jak trafiłam na Różę i Filipa, to właściwie bez zastanowienia wykupiłam kurs. Urzekła mnie ich energia i podejście do pracy. 
Bootcamp ciężko jest opisać słowami. To ogrom wiedzy, duże wyzwanie, nieprzespane noce, wyrzeczenia, a jednocześnie ogromna satysfakcja z realizacji kolejnych zadań i ekscytacja tym, jakie ścieżki się przed nami otwierają.

Sam kurs przygotowany jest perfekcyjnie. Przez cały czas mamy dostęp do materiałów video, w których wiedza podana jest krok po kroku, drobiazgowo, dokładnie i w sposób przystępny nawet dla osób, które nie do końca ogarniają komputerowy świat. Dla mnie najważniejszy był jednak mentoring Róży i Filipa. Przez te kilka miesięcy poznają nas, prowadzą za rękę w całym procesie, pomagają odkrywać nasze najmocniejsze strony i przede wszystkim wierzą w nas, nawet jak my same mamy spadki pewności siebie. Na każdym kroku czuć, że ich praca wynika z pasji i miłości do edukowania.

Z kursu wychodzi się z umiejętnością projektowania, swoją stroną internetową i mediami społecznościowymi, i właściwie można zaczynać pracę jako projektant.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że Róża i Filip aktywnie prowadzą grupę na facebooku, która już po zakończeniu kursu, daje realne wsparcie i poczucie przynależności do serdecznej, kreatywnej i wspierającej się społeczności.

Kurs i cała otoczka jak dla mnie jest edukacyjnym złotem. Wykupując go nie spodziewałam się, że czeka mnie tyle dobrego. Polecam każdemu, kto marzy o projektowaniu wnętrz.
Paulina Sosnowska
Projektant wnętrz
Bootcamp to najlepsza przygoda, w jakiej mogłam uczestniczyć. To lifechanger – to nie jest zwykły kurs projektowania, dzięki niemu naprawdę można zmienić ścieżkę swojej kariery o 180 stopni. 

Kurs jest przygotowany przez profesjonalistów- dla przyszłych profesjonalistów. Dzięki Róży i Filipowi uwierzyłam w swój potencjał i w to, że mogę spełnić marzenie o projektowaniu. 

Szkolenie jest niezwykle intensywne, a dawka wiedzy ogromna, ale wsparcie jakiego udziela duet T1M, ich merytoryczne i empatyczne podejście , pozwala z uśmiechem i wytrwałością przetrwać nawet te trudniejsze momenty. 

Dzięki nim, jestem w miejscu o którym marzyłam od lat. 
Serdecznie polecam Różę i Filipa i ich autorski Bootcamp- naprawdę warto!
Magdalena Szymko
Projektant wnętrz
Chciałam nauczyć się projektowania wnętrz i tego, jak mogę zmienić pasję do projektowania w pracę zarobkową. Przeglądałam różne opcje kursów dostępnych na rynku, a przez moment nawet rozważałam studia w tym kierunku. Przeglądając kurs za kursem i stronę za stroną, trafiłam na www TM1 Róży i Filipa. Przekonali mnie swoją otwartością i szczerością, a podjęcie decyzji o zapisaniu się na Bootcamp było najlepszą decyzją na mojej projektowej drodze. 

Dołączyłam do Bootcampu jako totalny laik, a zakończyłam go jako profesjonalistka.
Na kursie było wszystko: od obsługi programu, poprzez naukę, na czym polega praca projektanta, aż do budowania marki osobistej, strony www i wdrażania strategii marketingowej.

W Bootcampie Róża i Filip kładą ogromny nacisk na praktykę, dlatego też przez cały ten czas stworzyłam aż 30 projektów wnętrz, opartych o potrzeby i zgodnie z tym, jak wyobrażają to sobie inwestorzy. Przez 3,5 miesiąca były chwile, kiedy wątpiłam w swoje możliwości i zdolności, ale zawsze w takim momencie dostawałam odpowiednie wsparcie, a Róża i Filip byli gotowi, by zawsze odpowiedzieć na każde męczące mnie pytanie.

Bootcamp to intensywny kurs, który w krótkim czasie dał mi wszystko co niezbędne, by rozpocząć pracę jako projektant wnętrz i z sukcesem pozyskiwać klientów. Także polecam go z całego serca.
Katarzyna Ptasznik
Projektant wnętrz
Z całego serca polecam Bootcamp. To kurs w którym nauczysz się od Ekspertów projektować wnętrza, ale także ugruntujesz dobrze i świadomie swoją pozycję w świecie mediów społecznościowych.

Róża i Filip to nie tylko świetni Projektanci, to także ludzie tworzący niespotykaną społeczność, pełną rad, pomysłów, merytorycznej wiedzy, pomocy czy dobrego słowa i wsparcia.

Jako absolwent, mogę powiedzieć, że uczestnictwo z Bootcampie było jedno z lepszych decyzji jakie podjęłam!
Każdemu polecam ten kurs, jeśli nie wie od czego zacząć swoją piękną, nową przygodę.
AQprojekt
Projektant wnętrz
Decyzja o rozpoczęciu kursu była tak naprawdę spontaniczna, chociaż zawsze w głębi serca czułam pasję do projektowania.

Róża i Filip, to nie tylko eksperci w swojej dziedzinie, ale także wyjątkowi ludzie. Zawsze otwarci na pytania i gotowi do udzielenia pomocy. Są również niesamowicie wspierający i wierzący w rozwój i umiejętności każdego uczestnika kursu. Ich wiedza jest ogromna, a swoim praktycznym doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

Kurs zapewnił mi nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne narzędzia, które obecnie wykorzystuję w swojej pracy projektowej. Dodatkowo kurs obejmował aspekty związane ze skutecznym budowaniem marki osobistej.

Polecam bootcamp każdemu, niezależnie od poziomu doświadczenia – od kompletnie początkujących, po tych którzy posiadają już pewną wiedzę. To doskonały sposób na wejście w fascynujący świat projektowania wnętrz!
Kinga Chojka
Projektant wnętrz
ootcamp Projektowania Wnętrz to coś więcej niż tylko kurs i suche wykłady. Jest to idealna okazja żeby przewrócić swoje życie do góry nogami i zacząć zarabiać jako niezależny i w pełni ukształtowany projektant.

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem, czy jesteś już aktywny w branży Róża i Filip poprowadzą Cię krok po kroku do celu i wyciągną z Ciebie to, co w Tobie najlepsze. Nie ma dwóch takich samych projektantów dlatego do każdego uczestnika podchodzą indywidualnie.

Dają Ci szansę myśleć samodzielnie, niczego nie narzucają tylko pomagają odnaleźć siebie i swój styl pracy. Ponadto uczysz się od najlepszych!:) Róża i Filip to prawdziwi profesjonaliści, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednocześnie kurs jest intensywny i wymagający – ale to dlatego, że pomaga uczestnikom osiągnąć sukces w swojej dziedzinie.

To nie tylko nauka, ale również inspiracja i rozwijanie swojej pasji. Róża i Filip są także ogromnym wsparciem i szczerze się interesują każdym uczestnikiem Bootcampu a energia jaka przekazują  jest bezcenna.

Cieszę się, że jestem częścią tej społeczności 🙂
Karolina Harasim
Projektant wnętrz
Najlepiej wydane pieniądze ever 😉 Rzetelnie, solidnie, merytorycznie, uprzejmie, rzeczowo, konkretnie. Polecam!
Joanna Gawryluk-Fijak
Pracownia Harmony
O ruszeniu z własną firmą projektową myślałam już od jakichś 8 lat. Brałam udział w kilku kursach z projektowania wnętrz. Problem w tym, że były to kursy teoretyczne. Dużo mówiło się o zasadach projektowania wnętrz, ale żaden z tych kursów nie obejmował praktyki, czyli projektowania konkretnych wnętrz.

Do bootcampu przekonała mnie agenda – 15 tygodni i 30 projektów. Projektowanie pod okiem doświadczonych projektantów. Kończysz bootcamp i masz gotowe portfolio i wpisy na media społecznościowe. A jak to wyglądało od środka? Po 15 tygodniach mogę powiedzieć, że bootcamp był wart każdej wydanej na niego złotówki. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. 😉

                Masz dostęp do platformy kursowej z kursami obsługi programu Homestyler, projektowania wnętrz, marki osobistej i marketingu. Wszystko super wytłumaczone. Ale platforma to jeszcze nic. Wykonujesz projekty i co tydzień Róża i Filip omawiają Twój projekt w prywatnym nagraniu i pomagają rozwinąć skrzydła. Wszystko to w bardzo komfortowej atmosferze. Do tego dochodzą cotygodniowej spotkania z Filipem na zoomie 1:1, na których możesz przegadać swoje wątpliwości, a Filip jest ogromnie pomocny. A, co dla mnie było najważniejsze – bootcamp to nie kurs na platformie, który po prostu musisz przerobić. Róża i Filip dostosowują Twój harmonogram pracy pod Ciebie, pod Twoje potrzeby, pomagają Ci skoncentrować się na tym, co TY potrzebujesz rozwinąć. W trzech słowach – indywidualny tok nauki. Cudo!

Tak, więc jeżeli chcesz rozwinąć się w zakresie projektowania wnętrz, marketingu i zakończyć szkolenie z portfolio, gotową stroną internetową, strategią działania na kolejne miesiące i wiarą w swoje możliwości to bootcamp z Różą i Filipem da Ci to wszystko!
Żeby nie być gołosłowną możesz zerknąć na moją stronę internetową i zobaczyć efekty: www.pracowniaharmony.pl. Moment, w którym masz gotową stronę internetową to moment przełomowy – nie ma już miejsca na wątpliwości. Skoro dotarłaś tak daleko, to jedyna droga wiedzie naprzód.

Róża, Filip – wielkie dzięki za Waszą pomoc i dodanie wiary w to, że mogę ruszyć w własną pracownią. Chapeau bas! <3 

Zobacz więcej opinii Uczestniczek naszych szkoleń!

Marcelina Owsińska
Jestem absolwentką wrześniowego Bootcampu i z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim, którzy mają jeszcze wątpliwości. Sama długo krążyłam wokół tego kursu, jednak dzisiaj żałuję jedynie, że nie zdecydowałam się na niego wcześniej. Bootcamp oferuje bardzo dużą dawkę wiedzy, ćwiczenia praktyczne oraz możliwość dołączenia do zamkniętej grupy, na której wszyscy chętnie sobie pomagają i motywują do działania.

Po ukończeniu kursu mam zbudowane portfolio oraz ułożoną strategię działania. Róża i Filip są bardzo życzliwymi i sympatycznymi ludźmi, więc nauka z nimi jest przyjemna i bezstresowa.

Osobiście uważam, że oprócz wiedzy i umiejętności, jakie zdobyłam na Bootcampie, dzięki Róży i Filipowi uwierzyłam w swoje możliwości, a często tego najbardziej brakuje osobą początkującym.
Monika Grala
Polecam Bootcamp z całego serca! To był najlepszy wybór – mnóstwo praktycznej wiedzy, ogrom wsparcia i merytorycznych wskazówek podczas całego szkolenia, które jest niezwykle intensywne. W trakcie kursu zrealizowałam wiele projektów, co pozwoliło mi na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.
Bootcamp stworzony przez Różę i Filipa to z całą pewnością wspaniała przygoda i możliwość zdobycia nie tylko wiedzy na temat projektowania, ale i doświadczenia.

Róża i FIlip jednak nie tylko pomagają przy projektowaniu, ale również przy stworzeniu strony internetowej czy zbudowaniu obecności w social mediach. W dodatku stworzyli wspaniałą społeczność na FB, która jest nieocenionym źródłem wsparcia również po zakończeniu Bootcampu.
Barbara
Długo szukałam kursu projektowania wnętrz, który spełniłby moje oczekiwania 😉 Bardziej niż na teorii i nauce zasad projektowych (z których część już znałam, a pozostałych można doszkolić się samemu), zależało mi na praktyce i ćwiczeniu swoich umiejętności pod okiem doświadczonego projektanta.

Biorąc udział w bootcampie, prowadzonym przez Filipa i Różę, miałam wrażenie jakbym korzystała z indywidualnych lekcji przygotowanych tylko dla mnie. Przez 15 tygodni zrealizowałam ponad 20 projektów, mierząc się z prawdziwymi potrzebami inwestorów. Każdy ukończony przeze mnie projekt był dokładnie przeanalizowany i omówiony przez dwoje doświadczonych projektantów wnętrz. Każde omówienie dostawałam w formie nagrań wideo, do których w każdej chwili mogę wrócić. Oprócz nagrań, co tydzień spotykaliśmy się na zoomie, by jeszcze raz podsumować projekt i rozwiać wątpliwości przed następnym zadaniem.

W praktyce i na swoich błędach uczymy się najlepiej, ale cieszę się, że konsekwencji moich początkowych potknięć nie muszą doświadczać prawdziwi klienci, którzy chcą ze mną współpracować 😉

Poza wsparciem projektowym otrzymałam też dużą dawkę motywacji do działania i pracy nad wiarą w siebie. Filip jest niezłym coach’em, który na każdym spotkaniu słuchał, wspierał, motywował, podsuwał rozwiązania.

Bootcamp to nie tylko teoria i ćwiczenia projektowe, ale też duża dawka wiedzy o tym, jak się przygotować i jak z sukcesem prowadzić swój wymarzony biznes.

Podsumowując – szczerze polecam udział bootcampie, czyli w praktycznym kursie projektowania wnętrz, z dodatkową dawką wiedzy o tym, jak spojrzeć w głąb siebie i zbudować pracownię projektową w zgodzie z własnymi wartościami.
Anna
Na Bootcamp trafiłam poszukując szkolenia z programu do projektowania wnętrz. Jakie było moje pozytywne zaskoczenie, że oprócz tego dostaję zadania “z życia wzięte”, które potem indywidualnie omawiamy oraz szkolenie z marki osobistej i szereg innych, dotyczących rozwoju jako projektant wnętrz! Indywidualny kontakt z Filipem przez cały okres trwania szkolenia i jednocześnie z całą grupą na facebooku, to idealny układ moim zdaniem. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Gdzie indziej poznałabym tylko program, tutaj po 15 tygodniach wystartowałam z kopyta z wiedzą projektową, programową, mam stworzoną ofertę, social media, stronę www… Jednym słowem – POLECAM 😀
Emilia Wróbel
Bootcamp to prawdziwy warsztat praktyczny! Daje możliwość tworzenia projektów wg realnych wytycznych, czyli doskonale symuluje autentyczną pracę projektanta wnętrz. Najcenniejsze dla mnie było to, że każdy wykonany przeze mnie projekt był indywidualnie omawiany i oceniany przez prawdziwych projektantów. 

Tak, to jeszcze nie koniec! 😉

Izabela Marzol
Zaczynałam Bootcamp, mając niewielkie doświadczenie, a po 15 tygodniach skończyłam go jako projektantka wnętrz, ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i ugruntowaną wiedzą. Rozpoczęcie nauki u Róży i Filipa to jedna z lepszych decyzji w życiu 🙂 poza samym programem Bootcampu, który jest bardzo przemyślany i odkrywający tajniki projektowania krok po kroku, Róża i Filip okazali się wspaniałymi nauczycielami i mentorami, którzy potrafią wspierać i dodawać motywacji do działania w chwilach słabości, kiedy siedzi się po nocach nad projektami 😉 
Ania
Bootcamp oceniam bardzo pozytywnie. Wiele się nauczyłam, zarówno programu, jak i samych zasad projektowania. Filip ma dar do przekazywania wiedzy, a Róża mocno motywuje oraz udziela dużo cennych wskazówek projektowych. To, co jednak dla mnie najważniejsze, to indywidualne podejście i pomoc w wytyczeniu własnej ścieżki dalszego rozwoju i startu w branży.
Alicja Nowak
Dlaczego chcąc zająć się  na poważnie projektowaniem wnętrz wybrałam właśnie Was? 

Przekonaliście mnie swoją energią i pasją do tego co robicie. Bardzo ważną kwestią był również fakt, że oferujecie “opiekę” nad uczestnikami kursu, oprócz wiedzy praktycznej i merytorycznej dotyczącej projektowania, pomagacie również na dalszym – najtrudniejszym etapie. Nie wiedziałam co dalej zrobić jak już opanuje obsługę programu i materiał szkoleniowy, ale z Wami proces ten przebiega w bardzo jasno i konkretnie.

Krok po kroku pracujecie ze swoimi podopiecznymi nad rozwijaniem własnej marki osobistej, tworzeniem strony internetowej oraz poszukiwaniem pomysłu na siebie i to co chcemy osiągnąć. Bez Was trudno byłoby mi to wszystko poukładać.

Wiele kolejnych etapów początkowo przerażających z Wami przeszłam dalej. I tak bywało ciężko, plan bootcampu jest niezwykle napięty, wiele godzin nauki i pracy, goniące terminy oddania kolejnych projektów. Regularność spotkań i terminy rozliczania nas z wykonanej pracy była nieoceniona, żeby nie tracić tempa i dla większości z nas bardzo motywująca.

Możliwość przynależenia do prywatnej grupy, pomoc innych uczestników bootcampu i oczywiście Wasza pozwalały gasić wiele pożarów, gdy nie mogłam sobie z czymś poradzić. Spotkania indywidualne to były nie tylko rozmowy czysto merytoryczne, ale często pełne wsparcia i ładujące baterie pogaduchy 🙂

Jeśli ktoś tak jak ja myśli poważnie o rozpoczęciu przygody z projektowaniem to Róża i Filip przeprowadzą Was przez cały ten proces. Wszystko oczywiście w bardzo przyjaznej atmosferze, bez zbędnego “ą” i “ę” 😀

Dodam, że ja rozpoczynając bootcamp oprócz pasji i chęci nie miałam żadnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz, nie znałam też żadnego programu do tworzenia wizualizacji 3D.

Dzisiaj, po zakończeniu bootcampu chyba mogę powiedzieć, a właściwie na pewno mogę powiedzieć, że jestem projektantem wnętrz z krwi i kości. Dużo pracy i nauki przede mną, ale udział w bootcampie był najlepszym startem, jaki mogłam mieć.
 
Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie i wiarę <3 !!!
Katarzyna Grużewska
Kiedy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie, postanowiłam, że urządzę je sama. Wymagało to wielu tygodni przygotowań i przekopywania się przez morze nowych dla mnie informacji z branży projektowej.

Tak poznałam Filipa i Różę, którzy na blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie tłumaczyli konkretne zagadnienia w procesie urządzania mieszkania. Dzięki nim remont mieszkania stał się przyjemnością, a ja poczułam, że projektowanie to coś, co tak naprawdę chciałabym robić w życiu.

Kiedy więc usłyszałam o bootcampie, dołączenie do niego było dla mnie naturalnym krokiem. Wiedziałam, że mogę się spodziewać sporo konkretnej wiedzy na temat tego, jak samemu stworzyć własne studio projektowe i jak wygląda praca projektanta od podszewki.

W bootcampie Filip i Róża poruszają szereg zagadnień z różnych dziedzin w postaci kompleksowych szkoleń, dzięki temu mamy ogromna dawkę wiedzy w jednym miejscu. Ale bootcamp to przede wszystkim praktyka. Co tydzień jest do zrealizowania inny projekt, w oparciu o wytyczne prawdziwych inwestorów. Pozwala to sprawdzić się w różnych stylach i różnych sytuacjach i uczy wrażliwości na potrzeby inwestora.

Projekty powstają pod stałą opieką Filipa i Róży, są na bieżąco analizowane, a uczestnik dostaje mnóstwo podpowiedzi, co można zrobić lepiej. Zadania są też tak sprytne przemyślane, że wiedza sama wchodzi do głowy.

Bootcamp to naprawdę intensywny trening, ale Filip i Róża nie składają pustych obietnic. Ten trening naprawdę działa!
Kasia Grużewska, projektant wnętrz 🙂
Paulina Klimkiewicz-Waś
Kurs projektowania wnętrz przygotowany jest zarówno dla początkujących projektantów, jak również dla tych pracujących już w branży od jakiegoś czasu. Pomoc i wsparcie na każdym etapie, funkcjonalne i praktyczne porady, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego, to tylko niektóre zalety kursu. Genialne podejście Róży i Filipa oraz wielkie serce, które wkładają w swoją pracę. Gorąco polecam Twoje Pierwsze Mieszkanie każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad wyborem kursu projektowania wnętrz. 🙂

Opinie o kursie projektowania wnętrz

Na tej stronie zebraliśmy opinie o kursie projektowania wnętrz. Jeśli szukasz najlepszego kursu projektowania wnętrz to jesteś we właściwym miejscu! Zobacz opinie o kursie projektowania wnętrz i przekonaj się sama!