Najlepszym i najszybszym sposobem na opanowanie nowych
umiejętności jest ich praktyczne wykorzystanie.

Tak powstał najbardziej efektywny program nauki projektowania wnętrz w Polsce!

W trakcie 15 tygodni szkolenia wykonasz ponad 20 projektów
różnych wnętrz, stworzysz swoją markę osobistą i zbudujesz ofertę usług.

Po skończonym Bootcampie będziesz mieć wszystko,
by zacząć zawodową pracę jako profesjonalny projektant wnętrz.

Zobacz krótki film o Bootcampie Projektowania Wnętrz

Bootcamp, czyli intensywny trening

Nazwa „bootcamp” pochodzi z języka angielskiego i oznacza intensywny trening.

Obecnie używa się tego określenia do rozróżnienia kursów, w których główny nacisk jest położony na szybkie zdobycie doświadczenia oraz umiejętności niezbędnych do wykonywania nowego zawodu.

Najbardziej popularne kursy o specyfice bootcampu
to kursy związane z programowaniem i branżą IT.

Teraz masz możliwość wzięcia udziału w pierwszym w Polsce bootcampie z projektowania wnętrz!

Poznaj Bootcamp od środka!

Doświadczenie projektowe zdobyte w trakcie Bootcampu jest równe dwuletniej pracy zawodowej!

Z takim doświadczeniem zaczniesz swoją pracę! 

Nauka w trybie Bootcampu

Bootcamp to wyjątkowa forma intensywnej nauki. Jest dedykowana osobom zdeterminowanym,
które chcą nauczyć się nowego zawodu i dzięki tej pracy zarabiać pieniądze. 

W trakcie szkolenia, w ramach ćwiczeń, zrealizujesz prawie 30 projektów opartych o prawdziwe wnętrza i wytyczne. 

Tak intensywne doświadczenie projektowe zdobyte w trakcie Bootcampu jest równe dwóm latom ciągłej pracy zawodowej!

Twoja marka osobista i oferta

Już po pierwszych 5 tygodniach zaczynamy budowę Twojej marki osobistej, czyli Twojego wizerunku w oczach Inwestorów.

Do cotygodniowych ćwiczeń projektowych dodajemy zadania, polegające na tworzeniu Twojego zawodowego profilu w mediach społecznościowych, planowania postów i prezentacji Twojego portfolio.

Natomiast na ostatnim etapie razem z nami stworzysz swoją ofertę, wycenisz swoje usługi i zaplanujesz strategię na kolejne 3 miesiące pracy.

Bootcamp to intensywny i niezwykły kurs. Dzięki temu, po jego ukończeniu z dumą możesz powiedzieć,
że jesteś projektantem wnętrz
z krwi i kości, gotowym do zawodowej pracy.

Nie musisz kupować programu do projektowania wnętrz ani drogiego komputera!

Projekty wnętrz będziesz tworzyć w profesjonalnym programie w wersji bezpłatnej, który z powodzeniem możesz wykorzystywać w swojej pracy zawodowej po zakończeniu kursu, również w bezpłatnej wersji.

Program posiada unikatowe rozwiązania
, do których potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu,
i które sprawiają, że Twój komputer nie jest przeciążany w czasie pracy.

Dlatego program działa tak samo dobrze na nowych, jak i starszych komputerach.

Poznaj nas!

Rozalia i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz, którzy walczą ze stereotypem projektantów
sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy. Wspólnie tworzymy pracownię projektowania wnętrz TchorekHome.

Stworzyliśmy również portal Twoje Pierwsze Mieszkanie.pl, gdzie dzielimy się swoją wiedzą, wspierając osoby, których pasją są wnętrza oraz początkujących projektantów wnętrz.

Od dwóch lat intensywnie szkolimy przez nasze kursy online z projektowania wnętrz!

Dołącz do już ponad setki Uczestników naszych kursów!

Zobacz nasze projekty w programie, którego Cię nauczymy!

Zobacz, jak pracujemy i tworzymy

Naszą pracę możesz zobaczyć na Instagramie @Twoje1m oraz na stronie naszego portalu. Projekty, które widzisz, to nie są bezimienne wnętrza do portfolio!

Za każdym projektem, który pokazujemy, jest Inwestor. To właśnie prawdziwe podejście do naszej pracy i otwarte dzielenie się nią sprawia, że rezerwacje terminów na nasze projekty sięgają zawsze kilku miesięcy naprzód!

Nauka projektowania z aktywnymi projektantami wnętrz

Od ponad 13 lat zajmujemy się zawodowo projektowaniem wnętrz. Od 2019 roku edukujemy i dzielimy się naszą wiedzą przez liczne szkolenia dla projektantów wnętrz, książki oraz kursy online.

W 2022 roku stworzyliśmy pierwszy w Polsce, kompleksowy kurs projektowania wnętrz w formule Bootcampu.

Co więcej, jest to jedyny kurs, który nie tylko uczy projektowania wnętrz w praktyce,
ale też prowadzenia swojej pracowni projektowania wnętrz oraz biznesu.

Poznaj naszych Uczestników kursu!

Nowe przyjaźnie i relacje zawodowe

Od początku działalności budujemy społeczność za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie składa się ona z części otwartej, gdzie obserwuje nas ponad 11 tysięcy osób oraz części zamkniętej, dostępnej wyłącznie dla Uczestników naszych kursów.

Za zamkniętymi drzwiami możesz w przyjacielskiej atmosferze nie tylko dzielić się swoimi projektami wnętrz, ale również nawiązywać nowe, zawodowe znajomości, a od nas zawsze otrzymasz tu wsparcie i pomoc.

Co więcej, jako Uczestnicy naszych kursów zawsze pierwsi macie dostęp do nowych, niepublikowanych materiałów oraz wewnętrznych szkoleń!

Zobacz, jak wspólnie zwiedzaliśmy targi Warsaw Home 2022.
Następnym razem możesz być tam z nami!

Zobacz opinie Uczestników naszych kursów!

Joanna Gawryluk-Fijak
O ruszeniu z własną firmą projektową myślałam już od jakichś 8 lat. Brałam udział w kilku kursach z projektowania wnętrz. Problem w tym, że były to kursy teoretyczne. Dużo mówiło się o zasadach projektowania wnętrz, ale żaden z tych kursów nie obejmował praktyki, czyli projektowania konkretnych wnętrz.

Do bootcampu przekonała mnie agenda – 15 tygodni i 30 projektów. Projektowanie pod okiem doświadczonych projektantów. Kończysz bootcamp i masz gotowe portfolio i wpisy na media społecznościowe. A jak to wyglądało od środka? Po 15 tygodniach mogę powiedzieć, że bootcamp był wart każdej wydanej na niego złotówki. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. 😉

                Masz dostęp do platformy kursowej z kursami obsługi programu Homestyler, projektowania wnętrz, marki osobistej i marketingu. Wszystko super wytłumaczone. Ale platforma to jeszcze nic. Wykonujesz projekty i co tydzień Róża i Filip omawiają Twój projekt w prywatnym nagraniu i pomagają rozwinąć skrzydła. Wszystko to w bardzo komfortowej atmosferze. Do tego dochodzą cotygodniowej spotkania z Filipem na zoomie 1:1, na których możesz przegadać swoje wątpliwości, a Filip jest ogromnie pomocny. A, co dla mnie było najważniejsze – bootcamp to nie kurs na platformie, który po prostu musisz przerobić. Róża i Filip dostosowują Twój harmonogram pracy pod Ciebie, pod Twoje potrzeby, pomagają Ci skoncentrować się na tym, co TY potrzebujesz rozwinąć. W trzech słowach – indywidualny tok nauki. Cudo!

Tak, więc jeżeli chcesz rozwinąć się w zakresie projektowania wnętrz, marketingu i zakończyć szkolenie z portfolio, gotową stroną internetową, strategią działania na kolejne miesiące i wiarą w swoje możliwości to bootcamp z Różą i Filipem da Ci to wszystko!
Żeby nie być gołosłowną możesz zerknąć na moją stronę internetową i zobaczyć efekty: www.pracowniaharmony.pl. Moment, w którym masz gotową stronę internetową to moment przełomowy – nie ma już miejsca na wątpliwości. Skoro dotarłaś tak daleko, to jedyna droga wiedzie naprzód.

Róża, Filip – wielkie dzięki za Waszą pomoc i dodanie wiary w to, że mogę ruszyć w własną pracownią. Chapeau bas! <3 
Barbara
Długo szukałam kursu projektowania wnętrz, który spełniłby moje oczekiwania 😉 Bardziej niż na teorii i nauce zasad projektowych (z których część już znałam, a pozostałych można doszkolić się samemu), zależało mi na praktyce i ćwiczeniu swoich umiejętności pod okiem doświadczonego projektanta.

Biorąc udział w bootcampie, prowadzonym przez Filipa i Różę, miałam wrażenie jakbym korzystała z indywidualnych lekcji przygotowanych tylko dla mnie. Przez 15 tygodni zrealizowałam ponad 20 projektów, mierząc się z prawdziwymi potrzebami inwestorów. Każdy ukończony przeze mnie projekt był dokładnie przeanalizowany i omówiony przez dwoje doświadczonych projektantów wnętrz. Każde omówienie dostawałam w formie nagrań wideo, do których w każdej chwili mogę wrócić. Oprócz nagrań, co tydzień spotykaliśmy się na zoomie, by jeszcze raz podsumować projekt i rozwiać wątpliwości przed następnym zadaniem.

W praktyce i na swoich błędach uczymy się najlepiej, ale cieszę się, że konsekwencji moich początkowych potknięć nie muszą doświadczać prawdziwi klienci, którzy chcą ze mną współpracować 😉

Poza wsparciem projektowym otrzymałam też dużą dawkę motywacji do działania i pracy nad wiarą w siebie. Filip jest niezłym coach’em, który na każdym spotkaniu słuchał, wspierał, motywował, podsuwał rozwiązania.

Bootcamp to nie tylko teoria i ćwiczenia projektowe, ale też duża dawka wiedzy o tym, jak się przygotować i jak z sukcesem prowadzić swój wymarzony biznes.

Podsumowując – szczerze polecam udział bootcampie, czyli w praktycznym kursie projektowania wnętrz, z dodatkową dawką wiedzy o tym, jak spojrzeć w głąb siebie i zbudować pracownię projektową w zgodzie z własnymi wartościami.
Anna
Na Bootcamp trafiłam poszukując szkolenia z programu do projektowania wnętrz. Jakie było moje pozytywne zaskoczenie, że oprócz tego dostaję zadania „z życia wzięte”, które potem indywidualnie omawiamy oraz szkolenie z marki osobistej i szereg innych, dotyczących rozwoju jako projektant wnętrz! Indywidualny kontakt z Filipem przez cały okres trwania szkolenia i jednocześnie z całą grupą na facebooku, to idealny układ moim zdaniem. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. Gdzie indziej poznałabym tylko program, tutaj po 15 tygodniach wystartowałam z kopyta z wiedzą projektową, programową, mam stworzoną ofertę, social media, stronę www… Jednym słowem – POLECAM 😀
Emilia Wróbel
Bootcamp to prawdziwy warsztat praktyczny! Daje możliwość tworzenia projektów wg realnych wytycznych, czyli doskonale symuluje autentyczną pracę projektanta wnętrz. Najcenniejsze dla mnie było to, że każdy wykonany przeze mnie projekt był indywidualnie omawiany i oceniany przez prawdziwych projektantów. 

Umiejętności projektowe potwierdzone certyfikatem!

Dobry projektant wnętrz jest po trochu doskonałym obserwatorem, mówcą, wykonawcą, przedsiębiorcą i menadżerem.

Umiejętności zdobyte w ramach kursu potwierdzamy certyfikatem, dzięki któremu Twoi Inwestorzy będą mieć pewność, że warto Ci zaufać.

Indywidualny, autorski program mentorski dopasowany do Ciebie

W trakcie trwania szkolenia masz nasze osobiste, pełne wsparcie i pomoc w realizacji programu nauki. Każdy Uczestnik Bootcampu jest otoczony 15-tygodniowym programem mentorskim.

15-tygodniowy program mentorski to:

✅ Indywidualne określenie Twoich celów zawodowych i dopasowanie tempa i zakresu nauki do Ciebie
Cotygodniowe spotkania online na żywo, 1 do 1, gdzie omawiamy wszystkie Twoje dylematy i postępy w nauce
Spersonalizowane nagrania wideo, omawiające każdy Twój projekt, które wspierają Twój rozwój
✅ Nauka przez praktykę, czyli wdrażanie w samodzielne wykonywanie projektów, które wspólnie omawiamy
✅ Zbudujesz z nami swoje efektowne portfolio
✅ Otrzymasz od nas sprawdzone, biznesowe porady dotyczące prowadzenia własnej firmy projektowej
✅ Masz nasze pełne wsparcie w nauce, rozwoju zawodowym i prowadzeniu swojego biznesu
✅ Dzielimy się z Tobą swoim ponad 13-letnim doświadczeniem zawodowym

Co otrzymasz w ramach Bootcampu

Wsparcie w pracy zawodowej

Wzory umów

Gotowe ankiety projektowe

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy

Nie tylko nauczymy Cię projektowania wnętrz i prowadzenia własnej pracowni! Wraz z całym materiałem dostępnym w Bootcampie, otrzymasz od nas również gotowe wzory umów projektowych i ankiet projektowych.

Dzięki temu od razu po skończonym Bootcampie będziesz posiadać wszystkie niezbędne materiały do rozpoczęcia swojej pracy zawodowej.

Dodatkowo otrzymasz listę kontrolną projektu kuchni i e-book o łączeniu kolorów

Wszystko pod ręką!

Wraz z materiałami dostępnymi w kursie otrzymasz również naszego e-booka: Kolory Twojego Wnętrza oraz
niezbędnik planowania kuchni
w postaci gotowych list kontrolnych.

E-book Kolory Twojego Wnętrza to praktyczny poradnik o sposobach wyboru i łączenia kolorów
we wnętrzu, w tym kolorów nieoczywistych, jak kolory drewna, płytek, mebli i podłóg.

Cena Bootcampu

4 miesiące intensywnej, indywidualnej nauki pod okiem dwojga doświadczonych projektantów wnętrz!
Miesiąc nauki w cenie tylko 1822 zł
Nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych i nagrań, również po skończeniu szkolenia!

Wybierz termin startu Twojego Bootcampu projektowania wnętrz!

Rekrutacja na Bootcamp
skończy się za:

Najbliższy nabór na Bootcamp odbędzie się za:

Rekrutacja na Bootcamp
zacznie się za:

Start Wrzesień 2023 – Dodatkowe miejsca – 1 z 3

Start Luty 2024 (pozostało miejsc 9 z 10)

Najbliższy pełny nabór na Bootcamp odbędzie się na początku 2024 roku
Tylko w tych dniach będzie można kupić dostęp do Bootcampu.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać od nas powiadomienie o rozpoczęciu zapisów

Płatność ratalna

Zobacz, jakie to proste

Wybór płatności ratalnej:

Dodaj do koszyka wybrane produkty i przy finalizacji zamówienia w okienku „płatności” wybierz opcję płatności na raty.
Następnie postępuj według prostej instrukcji, wybierz ilość rat i po chwili otrzymasz umowę do akceptacji i gotowe!

Jak wybrać płatność ratalną, krok po kroku:

1. Dodaj produkty do koszyka
2. Kliknij przycisk „Przejdź do płatności”
3. Uzupełnij dane do płatności oraz zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk „Raty PayU”
4. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami i gotowe!

Raty 0% na przykładzie

Przejrzyste zasady

Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz zobaczyć przykładowy plan spłaty! Raty 0% są dostępne dla okresów spłat wynoszących 5 i 10 miesięcy.

Aby wybrać opcję płatności ratalnej, wystarczy przy dokonywaniu zakupu wybrać z listy płatności opcję PayU Raty. Następnie będziecie mogli wybrać ilość rat i złożyć wniosek. Cała procedura zajmie Ci tylko kilka minut i gotowe!

Poznaj opinie Uczestników naszych kursów!

Magdalena Szymko
Chciałam nauczyć się projektowania wnętrz i tego, jak mogę zmienić pasję do projektowania w pracę zarobkową. Przeglądałam różne opcje kursów dostępnych na rynku, a przez moment nawet rozważałam studia w tym kierunku. Przeglądając kurs za kursem i stronę za stroną, trafiłam na www TM1 Róży i Filipa. Przekonali mnie swoją otwartością i szczerością, a podjęcie decyzji o zapisaniu się na Bootcamp było najlepszą decyzją na mojej projektowej drodze. 

Dołączyłam do Bootcampu jako totalny laik, a zakończyłam go jako profesjonalistka.
Na kursie było wszystko: od obsługi programu, poprzez naukę, na czym polega praca projektanta, aż do budowania marki osobistej, strony www i wdrażania strategii marketingowej.
W Bootcampie Róża i Filip kładą ogromny nacisk na praktykę, dlatego też przez cały ten czas stworzyłam aż 30 projektów wnętrz, opartych o potrzeby i zgodnie z tym, jak wyobrażają to sobie inwestorzy. Przez 3,5 miesiąca były chwile, kiedy wątpiłam w swoje możliwości i zdolności, ale zawsze w takim momencie dostawałam odpowiednie wsparcie, a Róża i Filip byli gotowi, by zawsze odpowiedzieć na każde męczące mnie pytanie.
Bootcamp to intensywny kurs, który w krótkim czasie dał mi wszystko co niezbędne, by rozpocząć pracę jako projektant wnętrz i z sukcesem pozyskiwać klientów. Także polecam go z całego serca.
Kinga Saternus
Cóż, długo szukałam idealnego kursu, który zaspokoi moją niepohamowaną chęć przekształcania przestrzeni w coś pięknego. Kursu, który przyniesie mi nie tylko wiedzę, ale też praktyczne umiejętności.. Szukałam go tak długo, że prawie zaczęłam myśleć, że takiego kursu nie ma…

Pierwsze, co przyciągnęło moją uwagę, to energia Róży i Filipa. A potem zobaczyłam przepełniony harmonogram kursu: wykłady, praktyczne zadania – moje serce zabiło szybciej…  Nie wiem czy to entuzjazm Róży i Filipa czy plan kursu, który mnie przekonał. Może to była magiczna kombinacja obu. Miałam takie wewnętrzne przeczucie, jakbym słyszała jakieś głosy mówiące: „Tak, to jest ten kurs, kobieto! Weź udział i zobacz, jak twoje życie zaczyna się zmieniać na lepsze!”.  W każdym razie, postanowiłam dać mu szansę.

Filip odgrywa niezwykle ważną rolę jako przewodnik, prowadząc przez gąszcz wiedzy i dając wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania w cotygodniowych spotkaniach 1 do 1, które pomagają nieustannie doskonalić się. Jego zrozumienie i empatia wobec procesów uczenia się są bezcenne. I ta gotowość do pomocy, to jest coś, co naprawdę doceniam. Filip jest prawdziwym mistrzem, a jego pasja do nauczania jest wręcz zaraźliwa!

A Róża? Oh, Róża jest tą niezawodną opoką wsparcia i inspiracji. To nie tylko profesjonalistka, ale również pozytywna kula energii, która rozpala w umysłach kreatywne iskierki. Nawet gdy twórcze wizje są jeszcze niedoskonałe, Róża potrafiła je odczytać i poprowadzić we właściwym kierunku. Jej rady i wskazówki są bezcenne, a jej spostrzegawczość i umiejętność uwzględniania zarówno aspektów wizualnych, jak i praktycznych sprawiają, że czujemy się pewni i gotowi na podbój świata projektowania wnętrz!

Teraz mogę pochwalić się, że jestem częścią tego niezwykłego Bootcampu, który daje mi solidne fundamenty do osiągnięcia mojego marzenia.  To nie jest zwykłe szkolenie. To prawdziwe wyzwanie! Ale efekty są tego warte. Teraz czuję się pewna siebie i wyposażona w narzędzia, aby tworzyć wnętrza, które zapierają dech w piersiach. Nie tylko zdobyłam ogromną wiedzę, ale także zyskałam cenne umiejętności z marketingu i stworzenia profesjonalnej strony internetowej. Nie muszę się już martwić, czy jestem na właściwej drodze. Bootcamp dał mi pewność, że jestem na ścieżce do sukcesu. Wiem już, jak projektować, mam wspaniały warsztat i pełne zaufanie do swoich umiejętności. To jest po prostu niesamowite! A co najważniejsze, nie żałuję ani jednej złotówki, którą zainwestowałam w ten kurs. To jest naprawdę najlepsza inwestycja w moją przyszłość i rozwój. Teraz z dumą patrzę na swoje dzieła i wiem, że mogę konkurować z najlepszymi.
Dlatego gorąco polecam ten kurs wszystkim, którzy pragną spełnić marzenie i zrewolucjonizować świat projektowania wnętrz!
Ania
Bootcamp oceniam bardzo pozytywnie. Wiele się nauczyłam, zarówno programu, jak i samych zasad projektowania. Filip ma dar do przekazywania wiedzy, a Róża mocno motywuje oraz udziela dużo cennych wskazówek projektowych. To, co jednak dla mnie najważniejsze, to indywidualne podejście i pomoc w wytyczeniu własnej ścieżki dalszego rozwoju i startu w branży.
Alicja Nowak
Dlaczego chcąc zająć się  na poważnie projektowaniem wnętrz wybrałam właśnie Was? 

Przekonaliście mnie swoją energią i pasją do tego co robicie. Bardzo ważną kwestią był również fakt, że oferujecie „opiekę” nad uczestnikami kursu, oprócz wiedzy praktycznej i merytorycznej dotyczącej projektowania, pomagacie również na dalszym – najtrudniejszym etapie. Nie wiedziałam co dalej zrobić jak już opanuje obsługę programu i materiał szkoleniowy, ale z Wami proces ten przebiega w bardzo jasno i konkretnie.

Krok po kroku pracujecie ze swoimi podopiecznymi nad rozwijaniem własnej marki osobistej, tworzeniem strony internetowej oraz poszukiwaniem pomysłu na siebie i to co chcemy osiągnąć. Bez Was trudno byłoby mi to wszystko poukładać.

Wiele kolejnych etapów początkowo przerażających z Wami przeszłam dalej. I tak bywało ciężko, plan bootcampu jest niezwykle napięty, wiele godzin nauki i pracy, goniące terminy oddania kolejnych projektów. Regularność spotkań i terminy rozliczania nas z wykonanej pracy była nieoceniona, żeby nie tracić tempa i dla większości z nas bardzo motywująca.

Możliwość przynależenia do prywatnej grupy, pomoc innych uczestników bootcampu i oczywiście Wasza pozwalały gasić wiele pożarów, gdy nie mogłam sobie z czymś poradzić. Spotkania indywidualne to były nie tylko rozmowy czysto merytoryczne, ale często pełne wsparcia i ładujące baterie pogaduchy 🙂

Jeśli ktoś tak jak ja myśli poważnie o rozpoczęciu przygody z projektowaniem to Róża i Filip przeprowadzą Was przez cały ten proces. Wszystko oczywiście w bardzo przyjaznej atmosferze, bez zbędnego „ą” i „ę” 😀

Dodam, że ja rozpoczynając bootcamp oprócz pasji i chęci nie miałam żadnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz, nie znałam też żadnego programu do tworzenia wizualizacji 3D.

Dzisiaj, po zakończeniu bootcampu chyba mogę powiedzieć, a właściwie na pewno mogę powiedzieć, że jestem projektantem wnętrz z krwi i kości. Dużo pracy i nauki przede mną, ale udział w bootcampie był najlepszym startem, jaki mogłam mieć.
 
Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie i wiarę <3 !!!

Wahasz się, czy teraz dołączyć?

Nabór na Bootcamp jest tylko 2 razy w roku.

Kupując teraz miejsce na dowolny termin startu, masz gwarancję miejsca oraz niższej ceny.

Po zakupie Bootcampu od razu otrzymasz dostęp do kursu projektowania wnętrz w programie Homestyler oraz naszej zamkniętej grupy!

Dzięki temu w spokojnym tempie i z naszym wsparciem zaczynasz naukę projektowania wnętrz.

Natomiast wraz ze startem wybranego Bootcampu, zaczniemy indywidualną, intensywną naukę!

Nabór na Bootacamp odbywa się tylko dwa razy w roku

Ze względu na intensywność nauki i bardzo indywidualne podejście do kształtowania Twojej ścieżki kariery, nabór do Bootcampu odbywa się tylko dwa razy w roku.

W związku z utrzymaniem najlepszej jakości kształcenia oraz naszym osobistym zaangażowaniem w Twoją naukę i rozwój, na Bootcamp przyjmujemy bardzo ograniczoną ilość osób.

Wykup swoje miejsce już teraz!

Możesz kupić Bootcamp wcześniej i od razu zacząć stawiać pierwsze kroki w programie do aranżacji wnętrz z naszym wsparciem.

Natomiast program mentorski wraz z zadaniami projektowymi rozpocznie się zgodnie z terminem rozpoczęcia Bootcampu.

Decyzja o wcześniejszym dołączeniu do Bootcampu jest szczególnie polecana osobom, które jeszcze nie opanowały w stopniu profesjonalnym programu do aranżacji wnętrz. 

Zaczynając naukę wcześniej, macie spokojny czas, aby nadrobić zaległości w programie Homestyler oraz aktywnie korzystać z naszej zamkniętej grupy dla Uczestników naszych kursów. 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

(kliknij w pytanie, aby zobaczyć odpowiedź)

Chcę zostać projektantem, ale nie mam jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego. Czy Bootcamp jest dla mnie?

Tak! Nauka jest intensywna, ale stopniowa. Do tego cały czas sprawdzamy Twoje postępy i dostosujemy program nauki do Ciebie.

Co będzie, jeśli nie zdążę wykonać projektu w ramach ćwiczeń. Czy mogę go oddać później?

W trakcie programu mentorskiego możesz wziąć krótki urlop, po wcześniejszym powiadomieniu. Jednak jeśli się nie wyrobisz i nie zdasz projektu, to ćwiczenie przepada, zupełnie jak zlecenie w prawdziwym życiu. 

Czy muszę kupić program do projektowania i nowy komputer?

Nie! Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, a program, z którego będziesz korzystać, działa w trybie online. Czyli do prawidłowej pracy potrzebujesz jedynie połączenia z Internetem, natomiast wydajność Twojego komputera nie jest ważna.

Czy mogę kupić w ratach?

Tak! Cenę Bootcampu możesz rozłożyć na wygodne raty. Więcej o sposobie zakupu na raty znajdziesz w zakładce płatności -> płatność ratalna

Co jeśli tempo będzie dla mnie za szybkie?

To zwolnimy! Z każdym Uczestnikiem kursu pracujemy indywidualnie, w pełni angażując się w pomoc, abyście zostali profesjonalnym projektantem wnętrz. Dlatego tempo i intensywność nauki zawsze można do Ciebie dostosować.

Czy kurs będzie dla mnie wartościowy, jeśli działam już w branży jako projektant wnętrz?

Tak! Doświadczenie zawodowe zdobyte przy realizacji prawie 30 projektów w ramach ćwiczeń, opartych o prawdziwe wnętrza i wytyczne, przekłada się na 2 lata pracy w zawodzie! Dodatkowo pomożemy Ci poprawić Twoją ofertę i markę osobistą, tak abyście po zakończonym szkoleniu zaczęli zdobywać dwa razy więcej zleceń!

Mam więcej pytań i chciałabym porozmawiać lub napisać. Gdzie znajdę informacje kontaktowe?

Z chęcią odpowiemy na każde pytanie. Możesz do nas napisać lub zadzwonić. Informacje kontaktowe znajdziesz na dole strony.

Nauka wnętrz jest dla każdego

Nasze kursu są tak skuteczne, ponieważ u ich podstaw jest chęć niesienia zmiany. 

  Dzięki naszej działalności edukacyjnej i aktywnej pracy zawodowej w naszej pracowni TchorekHome, poprzez przykład zmieniamy sposób postrzegania samego zawodu z czysto artystycznego na zawód oparty o wiedzę i praktyczne umiejętności.

Wspierając osoby, poprzez nasz portal Twoje Pierwsze Mieszkanie.pl, które samodzielnie urządzały własne mieszkanie korzystając z artykułów na naszym blogu, udowodniliśmy wielokrotnie, że aranżacja wnętrz jest dla wszystkich. 

Gdy stworzyliśmy pierwszy kurs aranżacji wnętrz w programie Homestyler, daliśmy narzędzia, dzięki którym tzw. zwykli ludzie
mogli tworzyć fotorealistyczne wizualizacje wnętrz.

Wreszcie, gdy powstała Akademia T1M i nasze pierwsze kursy zawodowe, to dzięki nam powstały już dziesiątki samodzielnych pracowni projektowych, u podstaw których również leży chęć zmiany, niesienia pomocy innym i wywrócenie skostniałych zasad. 

Wnętrza to radość, a projektowanie wnętrz jest profesją dostępną dla wszystkich, którzy chcą nieść zmiany i pomoc!

Czy Bootcamp jest dla mnie?

Tak! Nasze szkolenia dlatego są tak wyjątkowe, ponieważ do każdego Uczestnika podchodzimy indywidualnie.


Obserwując Twoje projekty i sposób pracy, jesteśmy w stanie zmieniać tempo nauki i jej intensywność, by dostosować ją do Twoich indywidualnych predyspozycji i potrzeb. 

Pamiętaj, że celem kursu nie jest to, abyście zostali projektantami wnętrz jak wszyscy inni, tylko pomoc
w zaprojektowaniu Waszej ścieżki kariery, opartej na Waszych zdolnościach.


Specjalizacja i działanie w niszy jest kluczowe w budowaniu pozycji na rynku projektowania wnętrz. I właśnie dzięki skupieniu się na Tobie, to Ty osiągasz założone cele.  

Czy ten Bootcamp mi się opłaca?

Opłaci Ci się bardziej, niż myślisz! Zobacz ile zarabia projektant wnętrz.

Początkujący projektant wnętrz jako stawkę za m2 projektowanej przestrzeni przyjmuje od 70-120 zł. Stąd na projekcie mieszkania o powierzchni 50 m2 zarobisz od 3500 zł do 6000 zł, w zależności od Twojej oferty. 


W praktyce koszt nauki może Ci się zwrócić z pierwszym zrealizowanym projektem.

Jeśli kupisz kurs w ratach, to z własnej kieszeni zapłacisz za niego tylko 3-4 pierwsze raty, a po pierwszym zrealizowanym projekcie spłacisz raty i jeszcze zostaną Ci pieniądze na świętowanie realizacji Twojego pierwszego projektu! 

Kup teraz i zacznij naukę później!
Wybierz termin startu Bootcampu projektowania wnętrz

Rekrutacja na Bootcamp
zacznie się za:

Rekrutacja na Bootcamp
skończy się za:

Start Wrzesień 2023 – Dodatkowe miejsca – 1 z 3

Start Luty 2024 (pozostało miejsc 9 z 10)

Najbliższy nabór na Bootcamp odbędzie się w na początku 2024 roku.
Tylko w tych dniach będzie można kupić dostęp do Bootcampu.

Rekrutacja na Bootcamp
zacznie się za:

Zapisz się na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać od nas powiadomienie o rozpoczęciu zapisów

Co się wydarzy po zakupie Bootcampu

  • Otrzymasz dostęp do platformy kursowej
  • Dołączysz do zamkniętej grupy dla Uczestników
  • W ciągu 3 dni umówimy się na indywidualne pierwsze spotkanie online 
  • Otrzymasz plan i harmonogram nauki, zgodnie z wybranym przez Ciebie terminem Bootcampu

W czym tkwi wyjątkowość tego Bootcampu?

Doskonałe pytanie! Odpowiedź jest prosta, ponieważ to my, Róża i Filip, prowadzimy Cię od początku nauki, nagrywamy dla Ciebie film omawiający każdy Twój projekt oraz spotykamy się online co tydzień, by wspierać Cię i pomagać w kolejnych zadaniach.

Jak widzisz, to nie jest praca na akord. Nie możemy zaproponować Bootcampu, np. 30 osobom, pogadać chwilkę o stylach wnętrz i udawać, że każdy nauczy się tak samo. Ta stara forma nauki nie działa, jeśli chcesz szybko osiągnąć efekty. 

Dlatego postawiliśmy na indywidualną pomoc. Kurs połączony z pełnym programem mentorskim, gdzie nie tylko uczymy i omawiamy Twoje projekty, ale również masz nasze mentorskie wsparcie i pomoc w budowaniu własnego biznesu.

Poznaj opinie Uczestników naszych kursów!

Izabela Marzol
Zaczynałam Bootcamp, mając niewielkie doświadczenie, a po 15 tygodniach skończyłam go jako projektantka wnętrz, ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i ugruntowaną wiedzą. Rozpoczęcie nauki u Róży i Filipa to jedna z lepszych decyzji w życiu 🙂 poza samym programem Bootcampu, który jest bardzo przemyślany i odkrywający tajniki projektowania krok po kroku, Róża i Filip okazali się wspaniałymi nauczycielami i mentorami, którzy potrafią wspierać i dodawać motywacji do działania w chwilach słabości, kiedy siedzi się po nocach nad projektami 😉 
Agnieszka Gasińska
Bardzo się cieszę, że ukończyłam kurs BOOTCAMP. To było fantastyczne doświadczenie i szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Cotygodniowe wyzwania projektowe symulują  prawdziwą pracę projektanta, która jest później recenzowana przez Filipa i Różę, którzy dzielą się całą swoją ogromną wiedzą i podpowiadają co można zmienić/udoskonalić, ale i zawsze pochwalą i dają motywację do dalszej pracy. To wspaniali instruktorzy, którym na prawdę zależy byś osiągnął sukces jako projektant wnętrz. 

Kurs jest bardzo profesjonalny. Zaskoczyło mnie, że jest o tak bogatej tematyce – są m.in.  zagadnienia z psychologii, marketingu, budowania marki osobistej. Można tu znaleźć nawet porady jak sobie radzić z hejterami i toksycznymi ludźmi. Sama nigdy nie zdobyłabym tak ogromnej wiedzy w tak krótkim czasie. Sama nie zbudowałabym swojej strony internetowej, a z pomocą Filipa stało się to faktem – mam piękną własną stronę internetową.  

Kurs  kompleksowo przygotowuje do samodzielnej pracy projektanta wnętrz. Serdecznie polecam!!! 
Karolina Harasim
Najlepiej wydane pieniądze ever 😉 Rzetelnie, solidnie, merytorycznie, uprzejmie, rzeczowo, konkretnie. Polecam
Alicja Nowak
Dlaczego chcąc zająć się  na poważnie projektowaniem wnętrz wybrałam właśnie Was? 

Przekonaliście mnie swoją energią i pasją do tego co robicie. Bardzo ważną kwestią był również fakt, że oferujecie „opiekę” nad uczestnikami kursu, oprócz wiedzy praktycznej i merytorycznej dotyczącej projektowania, pomagacie również na dalszym – najtrudniejszym etapie. Nie wiedziałam co dalej zrobić jak już opanuje obsługę programu i materiał szkoleniowy, ale z Wami proces ten przebiega w bardzo jasno i konkretnie.

Krok po kroku pracujecie ze swoimi podopiecznymi nad rozwijaniem własnej marki osobistej, tworzeniem strony internetowej oraz poszukiwaniem pomysłu na siebie i to co chcemy osiągnąć. Bez Was trudno byłoby mi to wszystko poukładać.

Wiele kolejnych etapów początkowo przerażających z Wami przeszłam dalej. I tak bywało ciężko, plan bootcampu jest niezwykle napięty, wiele godzin nauki i pracy, goniące terminy oddania kolejnych projektów. Regularność spotkań i terminy rozliczania nas z wykonanej pracy była nieoceniona, żeby nie tracić tempa i dla większości z nas bardzo motywująca.

Możliwość przynależenia do prywatnej grupy, pomoc innych uczestników bootcampu i oczywiście Wasza pozwalały gasić wiele pożarów, gdy nie mogłam sobie z czymś poradzić. Spotkania indywidualne to były nie tylko rozmowy czysto merytoryczne, ale często pełne wsparcia i ładujące baterie pogaduchy 🙂

Jeśli ktoś tak jak ja myśli poważnie o rozpoczęciu przygody z projektowaniem to Róża i Filip przeprowadzą Was przez cały ten proces. Wszystko oczywiście w bardzo przyjaznej atmosferze, bez zbędnego „ą” i „ę” 😀

Dodam, że ja rozpoczynając bootcamp oprócz pasji i chęci nie miałam żadnego doświadczenia w projektowaniu wnętrz, nie znałam też żadnego programu do tworzenia wizualizacji 3D.

Dzisiaj, po zakończeniu bootcampu chyba mogę powiedzieć, a właściwie na pewno mogę powiedzieć, że jestem projektantem wnętrz z krwi i kości. Dużo pracy i nauki przede mną, ale udział w bootcampie był najlepszym startem, jaki mogłam mieć.
 
Z całego serca dziękuję Wam za wsparcie i wiarę <3 !!!
Katarzyna Grużewska
Kiedy kupiłam swoje pierwsze mieszkanie, postanowiłam, że urządzę je sama. Wymagało to wielu tygodni przygotowań i przekopywania się przez morze nowych dla mnie informacji z branży projektowej.

Tak poznałam Filipa i Różę, którzy na blogu Twoje Pierwsze Mieszkanie tłumaczyli konkretne zagadnienia w procesie urządzania mieszkania. Dzięki nim remont mieszkania stał się przyjemnością, a ja poczułam, że projektowanie to coś, co tak naprawdę chciałabym robić w życiu.

Kiedy więc usłyszałam o bootcampie, dołączenie do niego było dla mnie naturalnym krokiem. Wiedziałam, że mogę się spodziewać sporo konkretnej wiedzy na temat tego, jak samemu stworzyć własne studio projektowe i jak wygląda praca projektanta od podszewki.

W bootcampie Filip i Róża poruszają szereg zagadnień z różnych dziedzin w postaci kompleksowych szkoleń, dzięki temu mamy ogromna dawkę wiedzy w jednym miejscu. Ale bootcamp to przede wszystkim praktyka. Co tydzień jest do zrealizowania inny projekt, w oparciu o wytyczne prawdziwych inwestorów. Pozwala to sprawdzić się w różnych stylach i różnych sytuacjach i uczy wrażliwości na potrzeby inwestora.

Projekty powstają pod stałą opieką Filipa i Róży, są na bieżąco analizowane, a uczestnik dostaje mnóstwo podpowiedzi, co można zrobić lepiej. Zadania są też tak sprytne przemyślane, że wiedza sama wchodzi do głowy.

Bootcamp to naprawdę intensywny trening, ale Filip i Róża nie składają pustych obietnic. Ten trening naprawdę działa!
Kasia Grużewska, projektant wnętrz 🙂
Paulina Klimkiewicz-Waś
Kurs projektowania wnętrz przygotowany jest zarówno dla początkujących projektantów, jak również dla tych pracujących już w branży od jakiegoś czasu. Pomoc i wsparcie na każdym etapie, funkcjonalne i praktyczne porady, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego, to tylko niektóre zalety kursu. Genialne podejście Róży i Filipa oraz wielkie serce, które wkładają w swoją pracę. Gorąco polecam Twoje Pierwsze Mieszkanie każdemu, kto jeszcze zastanawia się nad wyborem kursu projektowania wnętrz. 🙂

Czym się różni nauka w Bootcampie od udziału w regularnych kursach?

Zapisując się na Bootcamp, otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów zawartych w regularnych kursach oraz naszych e-booków.

Dzięki temu już od pierwszego tygodnia czerpiesz korzyści z całej dostępnej wiedzy, a my możemy elastycznie dostosowywać zakres nauki.

Tym samym przez 15 tygodni jednocześnie przerabiamy materiał ze wszystkich regularnych kursów. 

To tak, jakbyś otrzymała trzykrotnie bardziej obszerny program mentorski! 

Wybierz swój termin Bootcampu projektowania wnętrz

Rekrutacja na Bootcamp
skończy się za:

Start Wrzesień 2023 – Dodatkowe miejsca – 1 z 3

Start Luty 2024 (pozostało miejsc 9 z 10)

Najbliższy nabór na Bootcamp odbędzie się w drugim kwartale 2023 roku.
Tylko w tych dniach będzie można kupić dostęp do Bootcampu.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych, aby otrzymać od nas powiadomienie o rozpoczęciu zapisów

Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas lub zadzwoń:
tel. 725-600-815

Formularz kontaktowy

Bądźmy w kontakcie!

Obserwuj nas tam, gdzie lubisz!