Najczęściej zadawane pytania o kurs Zawód: Projektant Wnętrz

Czy program mentorski i nauka wnętrz jest dostępna z każdą częścią kursu?

Tak! Wraz z każdą częścią kursu bierzesz udział w 5-tygodniowym programie, gdzie przez ćwiczenia rozwijasz swoje umiejętności projektowe oraz realizujemy materiał w kursie.

Czy mogę kupić od razu wszystkie części, aby uczyć się w trybie przyspieszonym?

Oczywiście! Co więcej, przy takim zakupie korzystasz z każdej części 3-krotnie dłużej! Dlaczego? Ponieważ będziemy wtedy jednocześnie rozwijać wszystkie fundamenty zawodu, czyli projektowanie wnętrz, markę osobistą i budowanie oferty w trakcie 15 tygodni!

Czy mogę kupić dowolną część kursu, czy jest preferowana kolejność?

Cały kurs składa się z trzech części, które mają swoją logiczną kolejność zaczynając od podstaw projektowania wnętrz, przez markę osobistą na tworzeniu oferty i marketingu kończąc.

Dlatego kolejne części kursu możesz zakupić dopiero po zakupie poprzedniej lub zdecydować się na Bootcamp, czyli zakup wszystkich części naraz.

Dzięki temu podejściu Twoja nauka i postęp jest metodyczny i uporządkowany, co daje Ci najlepsze efekty!

Co się wydarzy po zakupie kursu?

Po zakupie kursu otrzymasz od razu dostęp do wszystkich nagrań wideo zwartych w kursie. Dodatkowo w pierwszym materiale zobaczysz instrukcję jak dołączyć do programu mentorskiego oraz naszej zamkniętej grupy dla Uczestników kursu.

Czy muszę znać program do aranżacji wnętrz, aby dołączyć do kursu Zawód: Projektant Wnętrz?

Tak, musisz być w stanie pokazać swój projekt w dowolnym programie, dokładnie tak, jakbyś pokazywała go swojemu Inwestorowi. Natomiast może to być dowolny program.

Co, jeśli nie zdążę wykonać projektu w ramach ćwiczeń. Czy mogę go oddać później?

W trakcie programu mentorskiego możesz wziąć krótki urlop, po wcześniejszym powiadomieniu. Jednak jeśli się nie wyrobisz i nie zdasz projektu, to ćwiczenie przepada, zupełnie jak zlecenie w prawdziwym życiu. 😉

Chcę zostać projektantem, ale nie mam jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego. Czy ten kurs jest dla mnie?

Tak! Ważna jest tylko znajomość programu, abyś mogła pokazać nam swój projekt. Natomiast dzięki symulacji prawdziwej pracy jaką wykonujesz w trakcie ćwiczeń, będziesz zdobywać prawdziwe doświadczenie z naszą pomocą!