Róża i Filip Tchorek

Jesteśmy małżeństwem projektantów mebli i wnętrz z 13- letnim doświadczeniem projektowym, którzy walczą ze stereotypem projektantów sztywnych jak drewno i wyniosłych jak szyja żyrafy. Wspólnie tworzymy pracownię projektowania wnętrz TchorekHome.

Tworzymy też portal Twoje Pierwsze Mieszkanie.pl, gdzie od prawie czterech lat dzielimy się swoją wiedzą i wspieramy osoby, które chcą się samodzielnie urządzić oraz początkujących projektantów wnętrz.

Od dwóch lat intensywnie szkolimy poprzez nasze kursy online projektowania wnętrz!

Dołącz do już ponad setki Uczestników naszych kursów!

Projektanci, Twórcy, Edukatorzy

Bądź więcej niż tylko projektantem

Wierzymy, że nasza praca to nie tylko aranżacja wnętrz. Nasza praca to możliwość kształtowania otaczającej nas przestrzeni oraz moc pomagania – przez naszą twórczość podcastową, filmową, kursy online i książki.

Od zera do prawie miliona wyświetleń!

Jeżeli my mogliśmy, to Ty też możesz!

Portal Twoje Pierwsze Mieszkanie.pl powstał w marcu 2019 roku zupełnie od zera. To właśnie w tym miejscu zaczęliśmy budować społeczność wokół świadomego projektowania wnętrz według motta: wnętrza to radość, a projektowanie wnętrz jest dla wszystkich!
Nasze zamiłowanie do wnętrz i zupełnie nowy sposób przekazywania wiedzy, bez zbędnego zadęcia i tak po prostu, po ludzku – bardzo szybko zyskał popularność, by już tylko w samym 2021 roku osiągnąć prawie milion wyświetleń!

Porozmawiajmy o wnętrzach

Podcast Twoje 1M

Od 2020 roku nagrywamy podcast o wnętrzach i nie tylko, który został już wysłuchany ponad 30 000 razy!

W tym podcaście – często żartobliwie, ale zawsze merytorycznie oraz dzieląc się naszą ponad 13-letnią wiedzą i doświadczeniem zawodowym – podpowiemy Ci, jak mądrze wyremontować i stylowo urządzić Twoje Pierwsze Mieszkanie!

Wszystkie odcinki naszych podcastów możesz posłuchać na naszym kanale Spotify: Twoje Pierwsze Mieszkanie

Zobacz nasz kanał na YouTube

Jeszcze więcej radości z wnętrz

W 2021 roku zaczęliśmy naszą przygodę z nagrywaniem filmów na YouTube, która trwa do dziś!
Nowy sposób komunikacji wkrótce zaowocował serią webinarów o projektowaniu wnętrz, zawodzie projektanta czy nauce programu Homestyler.

Zobacz nasze filmy i poznaj zupełnie nowy sposób opowiadania o wnętrzach!

Inne spojrzenie na projektowanie wnętrz

Zobacz jak pracujemy i tworzymy

Naszą pracę możesz zobaczyć na Instagramie @Twoje1m oraz na stronie naszego portalu. Projekty, które widzisz, to nie są bezimienne wnętrza do portfolio!

Za każdym projektem, który pokazujemy, jest Inwestor z krwi i kości. To właśnie prawdziwe podejście do naszej pracy i otwarte dzielenie się nią sprawia, że rezerwacje terminów na nasze projekty sięgają zawsze kilku miesięcy naprzód!

Nasza zamknięta społeczność dla Uczestników kursów

Twoje miejsce wśród osób takich jak Ty

Od początku działalności staraliśmy się budować społeczność za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie nasza społeczność składa się części otwartej dla wszystkich i części zamkniętej dla Uczestników naszych kursów.

Za zamkniętymi drzwiami możemy w przyjacielskiej atmosferze nie tylko dzielić się swoimi projektami wnętrz, ale również nawiązywać nowe, zawodowe znajomości. Ponadto od nas zawsze otrzymacie wsparcie i pomoc.

Co więcej, jako Uczestnicy naszych kursów zawsze jako pierwsi macie dostęp do nowych produktów w najniższych cenach i niepublikowanych materiałów oraz wewnętrznych szkoleń!

Bądźmy w kontakcie!

Obserwuj nas tam, gdzie lubisz!